SIA Oss Care

Interneta saites
Elektropreces internetveikals
Personāla audits, personāla atlase
Siltumnīcas ECO
AC tipa kontaktori katalogs
линия сортировки пиломатериалов бу
Balsojums par referendumu
Kundalini jogas nodarbības
Noplūdes strāvas automāti
Koka logi un durvis
Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi
Продаем Станки, оборудование
Slodzes atvienošanas slēdži
Die Analogkäse
仿制奶酪
Станки, оборудование, линии производства
Kazu siers
PVC logi, plastmasas logu izgatavošana
Datori, datortehnika
линия сортировки бревен бу
For sale used equipment, production line
Ražošanas procesu automatizācija
Siltuma releji AC tipa kontaktoriem
Latvijas karte
Ceļojumi grupām
Automātiskie slēdži 10kA, automāti
Reaktīvās jaudas kondensatori
Reaktīvās jaudas kontrolieris
Industriālā automātika
Metināšanas iekārtas, aparāti
Jaudas atvienošanas slēdži
Ražošanas automatizācija
Ūdens maisītāji vannas istabai
Kasvuhoone
Пилорама ARI бу купить
Kontaktori, releji
Datoru remonts
Atpūtas vieta, kempings, sporta svētki
Молочные продукты оптом
Szklarnie
Kasvihuone
Led spuldzes, krāsainās ar pulti.
Limfodrenāžas masāža
Laika ziņas
Plafonlampas, LED gaismekļi
окорочный станок
Socionika
Sapņu tulks
Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas
Used woodworking machinery
Piena pulveris vairumtirdzniecība
Gids Toskānā
Eko wełna celulozowa
Conveyor system
Strāvas automāti
Русский гид по Флоренеции
Оптовая торговля продуктами питания в России
Krīzes centrs
Dabas dziedniecība
Пеллетное оборудование, линия
Kondensatori
Apraksts
SIA „Oss Care” ir ģimenes uzņēmums, kas piedāvā organisko kosmētiku no Somijas.

Organiskā sertificēta kosmētika tiek veidota no dabiskām sastāvdaļām – auksti spiestām augu eļļām, augu ekstraktiem, sēklām, jūras aļģēm, ārstniecības augiem, vitamīniem un minerāliem.

Organiskas kosmētikas sastāvā ir ne mazāk kā 90% dabīgas izcelsmes vielu, un tā nesatur naftas produktus, silikonus, sintētiskās smaržvielas, krāsvielas un citas kaitīgas sastāvdaļas.
Mūsu piedāvātā ādas kopšanas līnija ir balstīta uz senām tradīcijām, kas apvienotas ar mūsdienu pieeju.


Veselība un daba – tās ir divas lietas, kuras atspoguļo Oss Care organiskā (dabiskā) kosmētika. Lietojot dabiskos produktus, mēs rūpējamies par savu veselību, un no otras puses - rūpējoties par savu veselību, mēs rūpējamies par dabu.

Ikdienā ienākot lielveikalā, mēs steigā paķeram kosmētisko līdzekli, neaizdomājoties par to, ka ķīmiskās vielas, ko tas satur, mēdz būt toksiskas, izraisa vēzi un tādējādi ir kaitīgas mūsu veselībai. Oss Care piedāvā dabisko kosmētiku, kas ir pareiza izvēle, ja Jūs vēlaties izskatīties skaisti, nekaitējot savai veselībai.

Dabiska kosmētika ir iedarbīgāka, noturīgāka, neizraisa alerģijas, nesatur sintētiskās vielas, pasargā mūs no kaitīgās ietekmes un ir videi draudzīga. Dabiskai kosmētikai ir tik daudz priekšrocību, bet - kur ir trūkumi? - Jūs jautāsiet. Viens trūkums gan ir – organisko kosmētiku ir grūti atrast lielveikalu plauktos. Diemžēl Latvijā pagaidām videi un veselībai nekaitīgu preču izvēle nav īpaši liela, tāpēc mēs esam parūpējušies par Jums un piedāvājam iepirkties mūsu mājaslapā.


Oss Care produkcija iekļauj šampūnus,ziepes, ziedes, krēmus, masāžas eļļas, matu, lūpu un kāju kopšanas līdzekļus. Mēs esam parūpējušies arī par vīriešiem, piedāvājot viņiem domātu produkciju. Oss Care piedāvā dabisko kosmētiku ar Jūsu iemīļotākajiem aromātiem: rožu, medus, mandeļu, kaņepju, kliņģerīšu vai tējas koka.
Uzņēmuma preces
Organiskā kosmētika www.oss.lv
SIA „Oss Care” ir ģimenes uzņēmums, kas piedāvā Jums organisko kosmētiku no Somijas. Organiskā sertificēta kosmētika tiek veidota no dabiskām sastāvdaļām – auksti spiestām augu eļļām, augu...
Atslēgas vārdi
Nozares

Kontakti

Adrese

Rīga

Telefons

22159984
E-pasts
osscare@apollo.lv osscare@inbox.lv

Mājas lapa

Rekvizīti

Juridiskā adrese

Skolas 8 Aknīste LV-5208

PVN nr.

Reģistrācijas nr.

LV45403025613

Bankas kontsAtstāt ziņu/jautājumu
Vārds
Uzvārds
E-pasts*
Telefons
Ziņojums*
Elektropreces internetveikals Siltumnīcas ECO AC tipa kontaktori katalogs линия сортировки пиломатериалов бу Balsojums par referendumu Noplūdes strāvas automāti Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi Продаем Станки, оборудование Slodzes atvienošanas slēdži Die Analogkäse 仿制奶酪 Станки, оборудование, линии производства линия сортировки бревен бу For sale used equipment, production line Ražošanas procesu automatizācija Siltuma releji AC tipa kontaktoriem Automātiskie slēdži 10kA, automāti Reaktīvās jaudas kondensatori Reaktīvās jaudas kontrolieris Industriālā automātika Jaudas atvienošanas slēdži Ražošanas automatizācija Ūdens maisītāji vannas istabai Пилорама ARI бу купить Kontaktori, releji Молочные продукты оптом Plafonlampas, LED gaismekļi окорочный станок Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas Strāvas automāti Dabas dziedniecība Пеллетное оборудование, линия Kondensatori
plakāti davanas Mēbeles kāpnes PROJEKTĒŠANA konsultācijas kravu pārvadājumi durvis vizītkartes būvniecība celtniecība transports bukleti Interjera dizains žogi grāmatvedība Poligrāfija serviss loģistika grāmatvedības pakalpojumi Dizains uzlīmes juridiskie pakalpojumi reklāma vārti remonts