Pašnodarbinātā persona Kristīne Beitāne

Interneta saites
Elektropreces internetveikals
Personāla audits, personāla atlase
AC tipa kontaktori katalogs
линия сортировки пиломатериалов бу
Balsojums par referendumu
Kundalini jogas nodarbības
Noplūdes strāvas automāti
Koka logi un durvis
Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi
Продаем Станки, оборудование
Slodzes atvienošanas slēdži
Die Analogkäse
仿制奶酪
Станки, оборудование, линии производства
Kazu siers
PVC logi, plastmasas logu izgatavošana
Datori, datortehnika
линия сортировки бревен бу
For sale used equipment, production line
Ražošanas procesu automatizācija
Siltuma releji AC tipa kontaktoriem
Latvijas karte
Ceļojumi grupām
Automātiskie slēdži 10kA, automāti
Reaktīvās jaudas kondensatori
Reaktīvās jaudas kontrolieris
Industriālā automātika
Metināšanas iekārtas, aparāti
Jaudas atvienošanas slēdži
Ražošanas automatizācija
Ūdens maisītāji vannas istabai
Kasvuhoone
Пилорама ARI бу купить
Kontaktori, releji
Datoru remonts
Atpūtas vieta, kempings, sporta svētki
Молочные продукты оптом
Szklarnie
Kasvihuone
Led spuldzes, krāsainās ar pulti.
Limfodrenāžas masāža
Laika ziņas
Plafonlampas, LED gaismekļi
окорочный станок
Socionika
Sapņu tulks
Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas
Used woodworking machinery
Piena pulveris vairumtirdzniecība
Gids Toskānā
Eko wełna celulozowa
Conveyor system
Strāvas automāti
Русский гид по Флоренеции
Оптовая торговля продуктами питания в России
Krīzes centrs
Dabas dziedniecība
Пеллетное оборудование, линия
Kondensatori

SKROPSTIŅU PIEAUDZĒŠANA - --- €

SKROPSTIŅU PIEAUDZĒŠANA SKROPSTIŅU PIEAUDZĒŠANA SKROPSTIŅU PIEAUDZĒŠANA SKROPSTIŅU PIEAUDZĒŠANA SKROPSTIŅU PIEAUDZĒŠANA SKROPSTIŅU PIEAUDZĒŠANA SKROPSTIŅU PIEAUDZĒŠANA
Apraksts
Mans vārds ir Kristīne un esmu apguvusi mākslīgo skropstiņu pieaudzēšanas tehnoloģiju jau no 2012. gada novembra, par ko liecina Starptautiski Profesionālās Pilnveides Izglītības Apliecība.

Ja ir slinkums katru rītu krāsot skropstas un vakarā tušu noņemt, pastāv lieliska iespēja - skropstas pieaudzēt. Skropstu pieaudzēšana ir procedūra, kas piedod garumu, biezumu un apjomu dabiskajām skropstām. Pieaudzētās skropstas nav kaitīgas dabīgajām, jo es vienu mākslīgo skropstu pielīmēju tikai pie vienas dabīgās skropstas un tā neskar plakstiņa ādu. Kaitēt var vienīgi neprofesionāli pieaudzētas skropstas vai tad, kad tās tiek berzētas, tādā veidā tiek traumēta stiprinājuma vieta, kā rezultātā varētu skropsta nolūzt.
Pati procedūra ir tik ērta un relaksējoša, ka daudzas klientes aizmieg tās laikā.
Pieaudzēto skropstu atjaunināšanai ir jāveltī aptuveni divas stundas laika ik pēc divām - trim nedēļām.

KĀDAS PIEAUDZĒJAMĀS SKROPSTIŅAS PIEEJAMAS?
No klasika 1D līdz 5D apjomiņam.

SKAISTI - NOZĪMĒ DABĪGI
Skropstas izskatīsies dabīgi un nebūs pamanāmas dabīgo skropstu vidū, ja nepārspīlēs ar to daudzumu un garumu un līdz ar to ir garāks mākslīgo skropstiņu nēsāšanas laiks. Ļoti garas un kuplas skropstas var atļauties tās meitenes, kurām pašām ir dabīgi garas skropstiņas un īpaši garas un apjomīgas - tādi pārspīlējumi ir pieļaujami tikai īpaši svinīgos brīžos. Īsas skropstas var neattaisnot Jūsu cerības un nepilnveidot tēlu, bet, jo garāka mākslīgā skropstiņa, pie īsas dabīgas skropstiņas, jo īsāks to nēsāšanas laiks. tāpēc, pats piemērotākais variants ir nedaudz garākas skropstas, par dabīgo skropstu garumu.

KAD JĀPIESARGĀS UN KĀPĒC?
Pasaudzējiet novājinātas un ārā krītošas skropstas. Nav grūti iedomāties, kas notiks ar tām, ja tiks pārklātas ar darvu - līmi.
Cietīs arī skropstas dāmām ar sausu plakstiņa ādu - jo tāda tipa ādai ir nepieciešama ikdienas taukaina barošana. Atsakoties no krēmiem, var iegūt jaunu grumbu tīkliņu ap acīm. Taukainai ādai mākslīgie matiņi nekaitēs, bet turēsies tikai dažas dienas. Ir pamanīts, ka sievietēm, kurām ir taukaina plakstiņu āda, skropstas izkrīt 2-3 reizes ātrāk.
Nav ieteicams riskēt dāmām, kurām ir nosliece uz biežiem konjunktivītiem.
Tāpēc mūsdienīgas skropstu pieaudzēšanas metodes ir pilnīgi nekaitīgas. Par iemeslu, lai atteiktos no jauninājuma, var būt tikai individuālie nepanesamības faktori vai ādas īpašības.

KĀ RŪPĒTIES PAR PIEAUDZĒTĀM SKROPSTĀM?
Jārēķinās, ka dabiski skropstas pakāpeniski nomainās 3-4 nedēļu laikā, tāpēc ar tām tiek zaudētas arī mākslīgās skropstas, kas tām piestiprinātas. Jau nākamajā dienā pēc pieaudzēšanas kāda skropstiņa var izkrist.
Pieaudzētās skropstas kalpos ilgāk, ja būs tikai nedaudz garākas par dabīgajām un vidēji biezām skropstām. Ja uz dabīgi mazām skropstām pieaudzēs ļoti garas, to mūžs var būt īsāks.
Pieaudzētās skropstas neprasa īpašas rūpes. Tās ir samērā izturīgas. Vienīgie ieteikumi ir neberzēt tās, neplūkāt, nelietot uz acs augšējā plakstiņa taukainus acu krēmus un uzmanīgi lietot kosmētikas noņemšanas līdzekļus.
Pirmais un pats galvenais noteikums - mazāk aiztieciet savas acis ar rokām. Tāpēc, ka šādā gadījumā Jūsu skropstas ne tikai ātri nokritīs, bet jūs liksiet apkārtējiem saprast, ka tās ir mākslīgas.
Atcerieties, ka ilgstoša saskarsme ar taukainām vielām novājina stiprinājumu.
Gulēt ar pieaudzētām skropstām arī vajag prātīgi - uz sāniem vai muguras. Iespiesties ar degunu spilvenā nav ieteicams.
Izliekt pieaudzētās skropstas arī nevajadzētu. Pirmkārt, var salauzt to stiprinājumu, bet otrkārt, tās jau ir izliektas un stiprinās ar tādu aprēķinu, lai acu forma būtu pēc iespējas harmoniskāka Jūsu sejas tipam.

SVARĪGI ZINĀT PIRMS SKROPSTU PIEAUDZĒŠANAS!
Skropstu pieaudzēšanas procedūrai ir vairākas kontrindikācijas, pirms pieraksta, lūdzu, jūs iepazīties ar zemāk minēto informāciju.

PAR KLIENTA NEIEPAZĪŠANOS AR KONTRINDIKĀCIJĀM MEISTAR NAV ATBILDĪGS.
Jebkuras alerģiskas reakcijas ar paaugstinātu acu zonas jutīgumu skropstu pieaudzēšanas procedūras laikā (piemēram, sezonāla tipa alerģija, acu asarošana, acis ar tendenci uz iekaisumu un tūsku);
Hormonālie traucējumi (mēnešreizes), citas problēmas ar hormoniem, kā arī grūtniecība un zīdīšanas laiks. Skropstas vienkārši var slikti turēties (tas gan ir individuāli, dažreiz ir pretējs efekts);
Ja Jūs pašlaik lietojat antibiotikas vai arī kādas citas zāles, skropstas var turēties sliktāk;
Vājas, plānas dabīgas skropstas (ir iespējams pieaudzēt īsas un plānas skropstiņas);
Ja Jums ir sausa acu plakstiņu āda - tāda tipa ādai ir nepieciešama ikdienas kopšana ar taukainu krēmu, kas var ietekmēt skropstu līmes noturību;
Ja Jums ir taukaina acu plakstiņu āda - mākslīgās skropstas netraucēs, taču tās turēsies īsāku laiku. Ir novērots, ka sievietēm ar taukainu sejas ādu pieaudzētās skropstas izkrīt 2-3 reizes ātrāk;
Ja Jūs izmantojat jebkādus acu zonas kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir taukvielas vai barojošas eļļas skropstu nostiprināšanai;
Pieaudzētās skropstas ilgi neturas laikā, kad Jums ir emocionāli pārdzīvojumi, stresa situācijās.

PIEDĀVĀJU JUMS:
Rūpīgu skropstiņu pieaudzēšanu, ko daru no visas sirds.
Katrai klientei individuālu pieeju skropstiņu pieaudzēšanai
Kvalitatīvus materiālus
Pasūtīt fiziska persona juridiska persona
Vārds, Uzvārds*:
E-pasts:
Telefons*:
Adrese:
Piegādes adrese:
Piezīmes:

Kontakti

Adrese

Brīvības iela 4b 1.stāvs, 3.kabinets Ogre LV-5001

Telefons

(+371) 22493224
E-pasts

Mājas lapa

Rekvizīti

Juridiskā adrese

PVN nr.

Reģistrācijas nr.

Bankas kontsAtstāt ziņu/jautājumu
Vārds
Uzvārds
E-pasts*
Telefons
Ziņojums*
Elektropreces internetveikals AC tipa kontaktori katalogs линия сортировки пиломатериалов бу Balsojums par referendumu Noplūdes strāvas automāti Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi Продаем Станки, оборудование Slodzes atvienošanas slēdži Die Analogkäse 仿制奶酪 Станки, оборудование, линии производства линия сортировки бревен бу For sale used equipment, production line Ražošanas procesu automatizācija Siltuma releji AC tipa kontaktoriem Automātiskie slēdži 10kA, automāti Reaktīvās jaudas kondensatori Reaktīvās jaudas kontrolieris Industriālā automātika Jaudas atvienošanas slēdži Ražošanas automatizācija Ūdens maisītāji vannas istabai Пилорама ARI бу купить Kontaktori, releji Молочные продукты оптом Plafonlampas, LED gaismekļi окорочный станок Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas Strāvas automāti Dabas dziedniecība Пеллетное оборудование, линия Kondensatori
grāmatvedības pakalpojumi plakāti Mēbeles kāpnes durvis grāmatvedība transports davanas Interjera dizains vizītkartes loģistika reklāma vārti remonts celtniecība uzlīmes bukleti kravu pārvadājumi Dizains juridiskie pakalpojumi būvniecība žogi konsultācijas Poligrāfija serviss PROJEKTĒŠANA