Pašnodarbinātā persona Kristīne Beitāne

Plašāka informācija
Interneta saites
Elektropreces internetveikals
Personāla audits, personāla atlase
Siltumnīcas ECO
AC tipa kontaktori katalogs
линия сортировки пиломатериалов бу
Gudrā māja mūsdienu tehnoloģijas
Kundalini jogas nodarbības
Noplūdes strāvas automāti
Koka logi un durvis
Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi
Продаем Станки, оборудование
Slodzes atvienošanas slēdži
Die Analogkäse
仿制奶酪
Станки, оборудование, линии производства
Kazu siers
PVC logi, plastmasas logu izgatavošana
Datori, datortehnika
линия сортировки бревен бу
For sale used equipment, production line
Ražošanas procesu automatizācija
Siltuma releji AC tipa kontaktoriem
Latvijas karte
Ceļojumi grupām
Automātiskie slēdži 10kA, automāti
Reaktīvās jaudas kondensatori
Reaktīvās jaudas kontrolieris
Industriālā automātika
Metināšanas iekārtas, aparāti
Jaudas atvienošanas slēdži
Ražošanas automatizācija
Ūdens maisītāji vannas istabai
Kasvuhoone
Пилорама ARI бу купить
Kontaktori, releji
Datoru remonts
Atpūtas vieta, kempings, sporta svētki
Молочные продукты оптом
Szklarnie
Kasvihuone
Led spuldzes, krāsainās ar pulti.
Limfodrenāžas masāža
Laika ziņas
Plafonlampas, LED gaismekļi
окорочный станок
Socionika
Sapņu tulks
Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas
Used woodworking machinery
Piena pulveris vairumtirdzniecība
Gids Toskānā
Eko wełna celulozowa
Conveyor system
Strāvas automāti
Русский гид по Флоренеции
Оптовая торговля продуктами питания в России
Сырный продукт
Cheese products
Productos de queso
La leche en polvo
Powdered milk
Сухое молоко
奶粉
Dabas dziedniecība
Пеллетное оборудование, линия
Kondensatori
Apraksts
PAKALPOJUMI:

Skropstiņu pieaudzēšana
Skropstiņu laminēšana
Skropstiņu krāsošana
Uzacu krāsošana
Uzacu korekcija


SKROPSTIŅU PIEAUDZĒŠANA

Mans vārds ir Kristīne un esmu apguvusi mākslīgo skropstiņu pieaudzēšanas tehnoloģiju, jau no 2012. gada novembra, par ko liecina Starptautiski Profesionālās Pilnveides Izglītības Apliecība.

Ja ir slinkums katru rītu krāsot skropstas un vakarā tušu noņemt, pastāv lieliska iespēja – skropstas pieaudzēt. Skropstu pieaudzēšana ir procedūra, kas piedod garumu, biezumu un apjomu dabiskajām skropstām.
Pieaudzētās skropstas nav kaitīgas dabīgajām, jo es vienu mākslīgo skropstu pielīmēju tikai pie vienas dabīgās skropstas un tā neskar plakstiņa ādu. Kaitēt var vienīgi neprofesionāli pieaudzētas skropstas vai tad, kad tās tiek berzētas, tādā veidā tiek traumēta stiprinājuma vieta, kā rezultātā varētu dabīgā skropsta nolūzt.
Pati procedūra ir tik ērta un relaksējoša, ka daudzas klientes aizmieg tās laikā.
Pieaudzēto skropstu atjaunināšanai ir jāvelta aptuveni divas stundas laika ik pēc trim-četrām nedēļām.

KĀDAS PIEAUDZĒJAMĀS SKROPSTIŅAS PIEEJAMAS?

ZĪDA SKROPSTAS:

Krāsa - Melna
Izliekums - C
Skropstiņu tehnoloģija - Klasika - 1D
Akcentiņam - Swarovski kristāliņš
Garums - no 9 mm līdz 12 mm
Biezums - 0.15 mm

ŪDEĻU SKROPSTAS:

Krāsa - Melna
Izliekums - C, D
Skropstiņu tehnoloģija - Klasika - 1D, Apjoms - 2D ( taisu pati ), Apjoms - ...
Akcentiņam - Krāsaina skropstiņa, Swarovski kristāliņš
Garums - no 9 mm līdz 12 mm
Biezums - no 0.07 mm līdz 0.15 mm

OMBRE ŪDEĻU SKROPSTAS

Krāsa - Melns + Zils galiņš
Izliekums - C
Skropstiņu tehnoloģija - Klasika - 1D, Apjoms - 2D ( taisu pati )
Garums - no 9 mm līdz 14 mm
Biezums - 0.15 mm

Ūdeļu vai zīda skropstiņas? Kuras labāk izvēlēties?
Skropstas tiek izgatavotas gan no dabīgiem, gan mākslīgiem matiņiem. Ūdeļu skropstas ir mīkstākas un vieglākas, tāpēc ilgāk turas. Zīda matiņi ir cietāki, stingrāki, biezāki, smagāki, tāpēc kalpo nedaudz īsāku laiku. Tos parasti pieaudzē sievietēm, kurām patīk just skropstu smagumu.

STRĀDĀJU TIKAI UN VIENĪGI AR KVALITATĪVIEM MATERIĀLIEM!!!

SKAISTI - NOZĪMĒ DABĪGI

Skropstas izskatīsies dabīgi, un nebūs pamanāmas dabīgo skropstu vidū, ja nepārspīlēs ar to daudzumu un garumu un līdz ar to ir garāks mākslīgo skropstiņu nēsāšanas laiks. Ļoti garas un kuplas skropstas var atļauties tās meitenes, kurām pašām ir dabīgi garas skropstiņas un īpaši garas un apjomīgas - tādi pārspīlējumi ir pieļaujami tikai īpaši svinīgos brīžos. Īsas skropstas var neattaisnot jūsu cerības un nepilnveidot tēlu, bet, jo garāka mākslīgā skropstiņa, pie īsas dabīgās skropstiņas, jo īsāks to nesāšanas laiks. Tāpēc pats piemērotākais variants ir nedaudz garākas skropstas, par dabīgo skropstu garumu. Eksistē arī precīzāki orientieri, kuri palīdzēs noteikt jums piemēroto skropstu garumu. To var izdarīt, patstāvīgi izmērot izkritušās skropstas garumu. Ja dabīgo skropstu garums nepārsniedz 7 mm, tad nāksies izmantot īsas mākslīgās skropstas. Ja skropstu garums ir starp 7-10 mm, tad izrotājiet acis ar vidēja garuma skropstām. Tās laimīgās sievietes, kuru skropstu garums pārsniedz 10-12 mm, var pielīmēt garas skropstas un pat apjomīgas skropstiņas.

KAD JĀPIESARGĀS UN KĀPĒC?

Pasaudzējiet novājinātas un ārā krītošas skropstas. Nav grūti iedomāties, kas notiks ar tām, ja tiks pārklātas ar darvu – līmi.
Cietīs arī skropstas dāmām ar sausu plakstiņu ādu – jo tāda tipa ādai ir nepieciešama ikdienas taukaina barošana. Atsakoties no krēmiem, var iegūt jaunu grumbu tīkliņu ap acīm.
Taukainai ādai mākslīgie matiņi nekaitēs, bet turēsies tikai dažas dienas. Ir pamanīts, ka sievietēm, kurām ir taukaina acu plakstiņu āda, skropstas izkrīt 2-3 reizes ātrāk.
Nav ieteicams riskēt dāmām, kurām acīm ir nosliece uz biežiem konjunktivītiem.
Tāpēc mūsdienīgas skropstu pieaudzēšanas metodes ir pilnīgi nekaitīgas. Par iemeslu, lai atteiktos no šī jauninājuma, var būt tikai individuālie nepanesamības faktori vai ādas īpašības.

KĀ RŪPĒTIES PAR PIEAUDZĒTĀM SKROPSTIŅĀM?

Jārēķinās, ka dabiski skropstas pakāpeniski nomainās 3 - 4 nedēļu laikā, tāpēc līdz ar tām tiek zaudētas arī mākslīgās, kas tām piestiprinātas. Jau nākamajā dienā pēc pieaudzēšanas kāda skropstiņa var izkrist. Pieaudzētās skropstas kalpos ilgāk, ja būs tikai nedaudz garākas par īstajām un vidēji biezas. Ja uz mazām skropstiņām pieaudzēs ļoti garas, to mūžs var būt īsāks. Pieaudzētās skropstas neprasa īpašas rūpes. Tās ir samērā izturīgas. Vienīgie ieteikumi ir neberzēt tās un neplūkāt, nelietot uz acs augšējā plakstiņa taukainus acu krēmus un uzmanīgi lietot kosmētikas noņemšanas līdzekļus.
Pirmās 24–48 stundas pēc procedūras, kamēr līme pilnībā nožūst, skropstas nedrīkst saslapināt.
Pirmais un pats galvenais noteikums – mazāk aiztieciet savas acis ar rokām. Tāpēc, ka šādā gadījumā jūsu skropstas ne tikai ātri nokritīs, bet jūs liksiet arī apkārtējiem saprast, ka tās ir mākslīgas.
Atcerieties, ka ilgstoša saskarsme ar taukainam vielām novājina stiprinājumu. No tā izriet, ka nevajag smērēt plakstiņus ar taukaino nakts krēmu un, protams, ar eļļu.
Gulēt ar pieaudzētām skropstām arī vajag prātīgi – uz sāniem vai muguras. Iespiesties ar degumu spilvenā nav ieteicams. Skropstas tādu ņirgāšanos nepanesīs un pastāv liela varbūtība, ka kādu rītu pamodīsieties bez skropstām.
Izliekt pieaudzētās skropstas arī nevajadzētu. Pirmkārt, var salauzt to stiprinājumu, bet otrkārt, tie jau no paša sākuma ir izliekti un stiprinās ar tādu aprēķinu, lai acu forma būtu pēc iespējas harmoniskāka jūsu sejas tipam. Ar tādu iejaukšanos mājas apstākļos jūs vienkārši sabojāsiet meistara profesionāli padarīto darbu.
Piedāvāju Jums:
Rūpīgu skropstiņu pieaudzēšanu, ko daru no visas sirds.
Katrai klientei individuālu pieeju skropstiņu pieaudzēšanai.SKROPSTIŅU LAMINĒŠANA

Mans vārds ir Kristīne un esmu apguvusi skropstiņu laminēšanu, 2019. gada 31. janvārī, par ko liecina Starptautiski Profesionālās Pilnveides Izglītības Apliecība.

KAS IR SKROPSTU LAMINĒŠANA

Procedūras laikā nekas netiek pieaudzēts, bet tiek akcentēts tevis pašas skropstu efekts. Pateicoties barojošiem komponentiem, kas ir procedūras laikā izmantoto produktu sastāvā, skropstas tiek piepildītas ar dažāda veida vitamīniem.

KAM PROCEDŪRA IR VISPIEMĒROTĀKĀ

Šī procedūra būs ideāls risinājums taisno vai gaišo skropstu īpašniecēm. Šajā gadījumā procedūras efekts būs pamanāms visvairāk. Skropstu laminēšana būs piemērota arī tiem, kam nepatīk skropstu pieaudzēšana vai tiem, kuri vienkārši nejūtas ērti ar mākslīgām skropstām.Šī procedūra ir piemērota Tev, ja:
Vēlies skaistas bet dabīgas skropstas,
Negribi vai nevari skropstas pieaudzēt
Tev ir gaišas skropstas
Tavām skropstām trūkst izliekuma

PROCEDŪRAS ILGUMS

Process ilgst aptuveni vienu stundu, bet tas atkarīgs no tā, kādas ir dabīgās skropstiņas, bet klienta uzdevums - gulēt ar aizvērtām acīm.

KĀDS GAIDĀMS REZULTĀTS

Pēc procedūras tu iegūsti pagarinātas skropstas bez pieaudzēšanas, uzlocītas un vēlamā tonī nokrāsotas skropstas. Sākumā izskatās, ka skropstas it kā salīp kopā, bet no šī efekta nav jābaidās. Rezultāts būs pamanāms pēc 24 stundām. Acis izskatīsies plaši atvērtas un izteiksmīgas, acs kontūra pasvītrota, bet skropstas - tumšas, kuplas un spīdīgas.
KONTAKTI:

Mob.tel.nr.:
Kristīne - (+371) 22493224


( ja uz zvanu netiek uzreiz atbildēts, neuztraucies, noteikti pārzvanīšu, jo var gadīties brīži, kad nevaru atbildēt, jo esmu aizņemta. )
Uzņēmuma preces
Ilgstoša noturība, līdz 8 nedēļām. Profesionāls rezultāts. Sertificēts produkts. Katrai klientei individuāla pieeja. Uzacu korekcija: Ar pinceti Ar vasku Uzacu krāsošana: Ieteikšu...
Skropstiņu laminēšana ar keratīnu
Skropstu laminēšana ir lielisks veids, kā izcelt Tavu dabisko skaistumu. Procedūras ietvaros, nekas netiek pieaudzēts, bet tiek akcentētas Tava dabīgās skropstas. Procedūras būtība – kopjoša un...
Atslēgas vārdi
Nozares

Kontakti

Adrese

Pieņemu Ogrē un Pļavniekos

Telefons

(+371) 22493224
E-pasts

Mājas lapa

Rekvizīti

Juridiskā adrese

Upes prospekts Ogre 5001

PVN nr.

13078413001

Reģistrācijas nr.

Bankas kontsAtstāt ziņu/jautājumu
Vārds
Uzvārds
E-pasts*
Telefons
Ziņojums*
Elektropreces internetveikals Siltumnīcas ECO AC tipa kontaktori katalogs линия сортировки пиломатериалов бу Gudrā māja mūsdienu tehnoloģijas Noplūdes strāvas automāti Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi Продаем Станки, оборудование Slodzes atvienošanas slēdži Die Analogkäse 仿制奶酪 Станки, оборудование, линии производства линия сортировки бревен бу For sale used equipment, production line Ražošanas procesu automatizācija Siltuma releji AC tipa kontaktoriem Automātiskie slēdži 10kA, automāti Reaktīvās jaudas kondensatori Reaktīvās jaudas kontrolieris Industriālā automātika Jaudas atvienošanas slēdži Ražošanas automatizācija Ūdens maisītāji vannas istabai Пилорама ARI бу купить Kontaktori, releji Молочные продукты оптом Plafonlampas, LED gaismekļi окорочный станок Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas Strāvas automāti Сырный продукт Cheese products Productos de queso La leche en polvo Powdered milk Сухое молоко 奶粉 Dabas dziedniecība Пеллетное оборудование, линия Kondensatori
durvis reklāma plakāti PROJEKTĒŠANA tulkošana kravu pārvadājumi uzlīmes Mēbeles Krēsli celtniecība Dizains davanas juridiskie pakalpojumi bukleti transports būvniecība remonts žogi vārti vizītkartes grāmatvedības pakalpojumi loģistika grāmatvedība kāpnes Poligrāfija konsultācijas