Pašnodarbinātā persona Kristīne Beitāne

Reklāma
Interneta saites
Elektropreces internetveikals
Personāla audits, personāla atlase
Siltumnīcas ECO
AC tipa kontaktori katalogs
линия сортировки пиломатериалов бу
Balsojums par referendumu
Kundalini jogas nodarbības
Noplūdes strāvas automāti
Koka logi un durvis
Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi
Продаем Станки, оборудование
Slodzes atvienošanas slēdži
Die Analogkäse
仿制奶酪
Станки, оборудование, линии производства
Kazu siers
PVC logi, plastmasas logu izgatavošana
Datori, datortehnika
линия сортировки бревен бу
For sale used equipment, production line
Ražošanas procesu automatizācija
Siltuma releji AC tipa kontaktoriem
Latvijas karte
Ceļojumi grupām
Automātiskie slēdži 10kA, automāti
Reaktīvās jaudas kondensatori
Reaktīvās jaudas kontrolieris
Industriālā automātika
Metināšanas iekārtas, aparāti
Jaudas atvienošanas slēdži
Ražošanas automatizācija
Ūdens maisītāji vannas istabai
Kasvuhoone
Пилорама ARI бу купить
Kontaktori, releji
Datoru remonts
Atpūtas vieta, kempings, sporta svētki
Молочные продукты оптом
Szklarnie
Kasvihuone
Led spuldzes, krāsainās ar pulti.
Limfodrenāžas masāža
Laika ziņas
Plafonlampas, LED gaismekļi
окорочный станок
Socionika
Sapņu tulks
Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas
Used woodworking machinery
Piena pulveris vairumtirdzniecība
Gids Toskānā
Eko wełna celulozowa
Conveyor system
Strāvas automāti
Русский гид по Флоренеции
Оптовая торговля продуктами питания в России
Krīzes centrs
Dabas dziedniecība
Пеллетное оборудование, линия
Kondensatori

ĶERMEŅA APGLEZNOŠANA AR HENNU - --- €

ĶERMEŅA APGLEZNOŠANA AR HENNU ĶERMEŅA APGLEZNOŠANA AR HENNU ĶERMEŅA APGLEZNOŠANA AR HENNU ĶERMEŅA APGLEZNOŠANA AR HENNU ĶERMEŅA APGLEZNOŠANA AR HENNU
Apraksts
HENNAS ZĪMĒJUMU MAĢIJA

SENAS TRADĪCIJAS
Hennas pastu sāka izmantot pirms vairāk nekā pieciem tūkstošiem gadu Pakistānā, Indijā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos, pateicoties galvenokārt dzesējošajām īpašībām. Tuksneša iedzīvotājiem henna bija kā glābiņš, kas atvēsināja uzkarsušo ķermeni un neļāva tam apdegt. Kamēr hennas pasta atrodas uz ādas, jūtams vēsums, bet, kad tā sakalst un nobirst, uz ādas paliek rūsganas krāsas nospiedums. Šī hennas īpatnība radīja ideju par ķermeņa apgleznošanas mākslu, kas kļuva īpaši iecienīta Senajā Indijā, bet bija pazīstama arī Senajā Babilonijā, Asīrijā, Mezopotāmijā, Senajā Grieķijā un diženajā Romas impērijā. Hennas zīmējumus jeb Mehndi (hindu valodā – māksla) kļuva par skaistuma un laimes simbolu, taču kalpoja ne tikai kā izsmalcināts rotājums, bet arī kā savdabīgs talismans.

ATKAL MODĒ
Antīkās pasaules tradīcijas nav svešas arī mūsdienu Rietumu kultūrai. Hennas zīmējumi bija populāri deviņdesmitajos gados. Vēsture atkārtojas, un hennas ornamenti uz rokām, kājām, muguras un citām ķermeņa daļām atkal kļūst aktuāli. Pirmkārt, tie labi izskatās un kalpo kā skaists aksesuārs – īpaši vasarā, kad atkailinām rokas, kājas, arī muguru. Otrkārt, hennai piemīt dziedinošas un ezoteriskas īpašības. Ar individuāli piemeklētiem simbolu zīmējumiem iespējams slāpēt negatīvo enerģiju un piesaistīt labvēlīgo.
Henna ir laba alternatīva tetovējumiem. Kur ir garantija, ka zīmējums, ko šodien ietetovē uz sava ķermeņa, patiks un neapniks pēc vairākiem gadiem? To likvidēt ir gandrīz neiespējami. Taču ar hennas zīmējumiem var droši eksperimentēt, jo tie uz ādas turas 7–21 dienas. Zīmējums izdziest pakāpeniski, un labi izskatās arī, kļūstot gaišāks, līdz vienā dienā pilnībā izzūd.

KĀ TOP ZĪMĒJUMS
Tetovējumi tiek zīmēti ar hennas pastu, ko pagatavo no hennas lapu pulvera un vairākām citām vielām. Piemēram, Baiba pulveri sajauc ar svaigi spiestu citrona sulu, melnās tējas vai kafijas, piparu un kanēļa savārījumu, medu un arī ar dabiskām ēteriskām eļļām, kuru smaržas pozitīvi iedarbojas uz ķermeni gan fiziski, gan mentāli. Hennas pasta tiek ielikta konusiņā, no kuras kā konditorejas krēms tiek spiesta laukā, uz ķermeņa zīmējot izvēlētos ornamentus. Tai jāļauj nožūt. Jo vēlāk pastu noņemsi no ķermeņa, jo spilgtāks un noturīgāks būs zīmējums. Arī pats process ir meditatīvs un relaksējošs.

IEGAUMĒ
Hennas zīmējumi piestāv visām, neatkarīgi no ādas toņa.
Izmantoju dabiskas hennas pastu, nevis mākslīgo, kuras sastāvā ir ķīmiskas krāsvielas.
Ja uzturies saulē, ņem vērā, ka hennas zīmējums neiesauļojas. Kad hennas krāsa noies, uz ādas paliks neiesauļots raksts.
Ja vēlies noturīgāku hennas zīmējumu, hennas pastu uz ādas vari atstāt uz nakti. Pirms tam apzīmēto ķermeņa daļu ietin, izmantojot medicīniskos plāksterus vai elastīgo saiti. Ietīšana palīdz uzturēt siltumu zīmējuma vietā un tādējādi ļauj iegūt tumšāku toni.
Zīmējuma krāsas tonis atkarīgs no ādas tipa – jo sausāka āda, jo ilgāk turas zīmējums un tonis ir tumšāks.
Pirmajās 12 stundās pēc hennas pastas noņemšanas jācenšas izvairīties no saskarsmes ar ūdeni, jo tas var pārtraukt oksidēšanās procesu un zīmējums var nekļūt tumšāks.
Pirms peldēšanās vai iešanas vannā iesmērē hennas zīmējumu ar eļļu, lai pasargātu to no ūdens. Der olīveļļa, kukurūzu, rapšu, kā arī citas dabiskas augu eļļas.
Hennas zīmējumu balina sadzīves ķīmija, hlors, karstā joga, ādas skrubēšana un pīlings.
Hennas zīmējumus vari iegūt KB Studijā pie mākslinieces Baibas Beitānes

ZĪMĒJUMU SKAIDROJUMS UN SIMBOLI
Spāres – atdzimšana
Zivis – sievietes acis, gaišums
Skorpions – mīlestība
Ziedi – prieks un laime
Vīnogulāji un lapas – mūžība, neatlaidība
Čūska – dzīšanās pēc prāta skaidrības
Lotosa zieds – dvēseles atmošanās, elegance, skaistums, radošums, juteklība un sievišķība
Saule, mēness un zvaigznes – dziļa mīlestība starp vīrieti un sievieti
Acs – aizsargā pret ļaunu aci
Pumpurs – simbolizē jaunu dzīvību, jaunu dzīvi, arī auglību un prieku
Zigzags – apzīmē lietu, kas simbolizē auglību, pārpilnību un pārticību
Kvadrāts – pasargā no slimībām, dziedē

BAIBA BEITĀNE, māksliniece:
“ Šovasar nolēmu pastrādāt, lai nopelnītu kādu naudiņu savām vajadzībām un ar padomu griezos pie mammas. Mammai bija dažādi varianti, pieteikt mani vasaras darbiem odziņas palasīt vai kur ko paravēt un es biju tam gatava. Lai gan, mamma daudz neko man nesolīja, jo teica, ka esot daudz bērniņu, kuri piesakās uz vasaras darbiem un te nu pagāja pāris dienas, kad mamma agri no rīta pie manis pienāk, gandrīz vai pamodina no rīta miega un sāk stāstīt, ka viņai esot ideja... Zīmēt man patīkot - jā - tā ir mana sirdslieta, mākslas skolu apmeklēju - jā - 1.klasē man nebija ko darīt, tāpēc Mākslas skolā tiku uzreiz pārcelta uz 2.klasi. Un te nu es izbrīnījos, jo mamma man tad pajautāja, nu ko gan es te vēl sēžu, par ko nosmējāmies, jo biju nesaprašanā, par ko gan viņa tagad runā... Nu tiku aizsūtīta uz hennas apgleznošanas kursiem, kur man ļoti patika un savā īpašumā ieguvu jaunas zināšanas, ko apliecina mans iegūtais sertifikāts. Jā, hennas kursi ļoti iepatikās un ar mammu sarunāju, ka apmeklēšu arī meistarklases, kur māca apgleznot ne tikai cilvēka ķermeni, bet visus zīmējumus pārnest uz svecēm, kokiem utt, tāpat arī veidot glittero tatto uz ķermeņa, kas mani ļoti iepriecināja. Tāpēc, ja vēlies sev kādu hennas zīmējumu uz ķermeņa, dod ziņu manai mammai Kristīnei un noteikti kaut ko sarunāsies. Tāpat arī galerijā būs atrodami zīmējumi, ko esmu jau zīmējusi, tāpat būšu izveidojusi dažādus paraudziņus, jo varbūt tieši kādu no tiem vēlēsieties sev uz rokas, kājas, muguras vai pleca,... Tāpat esmu gatava jebkuram izaicinājumam un varat atnākt pie manis ar sev vēlamo zīmējumu, kuru atrodat google vai kur citur un noteikti centīšos to pārzīmēt. “ Un tā par sevi stāsta Baiba.

Vēlies sev īslaicīgu tetovējumu? Sazinies un Baibiņa to uzzīmēs.
( Baiba Beitāne (13 gadi), mācas Mākslas skolā un papildus Sertificēta hennas māksliniece )
Pasūtīt fiziska persona juridiska persona
Vārds, Uzvārds*:
E-pasts:
Telefons*:
Adrese:
Piegādes adrese:
Piezīmes:

Kontakti

Adrese

Brīvības iela 4b 1.stāvs, 3.kabinets Ogre LV-5001

Telefons

(+371) 22493224
E-pasts

Mājas lapa

Rekvizīti

Juridiskā adrese

PVN nr.

Reģistrācijas nr.

Bankas kontsAtstāt ziņu/jautājumu
Vārds
Uzvārds
E-pasts*
Telefons
Ziņojums*
Elektropreces internetveikals Siltumnīcas ECO AC tipa kontaktori katalogs линия сортировки пиломатериалов бу Balsojums par referendumu Noplūdes strāvas automāti Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi Продаем Станки, оборудование Slodzes atvienošanas slēdži Die Analogkäse 仿制奶酪 Станки, оборудование, линии производства линия сортировки бревен бу For sale used equipment, production line Ražošanas procesu automatizācija Siltuma releji AC tipa kontaktoriem Automātiskie slēdži 10kA, automāti Reaktīvās jaudas kondensatori Reaktīvās jaudas kontrolieris Industriālā automātika Jaudas atvienošanas slēdži Ražošanas automatizācija Ūdens maisītāji vannas istabai Пилорама ARI бу купить Kontaktori, releji Молочные продукты оптом Plafonlampas, LED gaismekļi окорочный станок Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas Strāvas automāti Dabas dziedniecība Пеллетное оборудование, линия Kondensatori
būvniecība plakāti serviss Dizains Interjera dizains bukleti Poligrāfija Mēbeles uzlīmes reklāma grāmatvedība konsultācijas PROJEKTĒŠANA transports kravu pārvadājumi loģistika grāmatvedības pakalpojumi durvis celtniecība vārti vizītkartes davanas žogi remonts juridiskie pakalpojumi kāpnes