Zobārstniecības klīnika Dental Art

Plašāka informācija
Interneta saites

Asistente/sekretāre

Aicinām darbā vadītāja asistenti/sekretāri .

Pienākumi:

Uzņēmuma vadītāja asistēšana ikdienas darbā
Informācijas meklēšana un atlase
Ienākošo zvanu koordinēšana un korespondences apstrāde
Komunikācija ar sadarbības partneriem, piegādātājiem, pasūtījumu veikšana
Lietvedības kārtošana un lietišķās sarakstes veikšana
Nepieciešamo tulkošanas darbu veikšana

Prasības:

Vēlama pieredze aktīvajā pārdošanā vai mārketingā
Teicamas saskarsmes spējas, precizitāte un atbildības sajūta
Zināšanas lietvedībā un dokumentu noformēšanā
Teicamas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku
Izcilas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas (gan rakstiski, gan mutiski)

Mēs piedāvājam:

Darbu augošā uzņēmumā
Draudzīgu kolektīvu
Izaugsmes iespējas

Savus CV, motivācijas vēstules un vēlamo atalgojumu lūdzu sūtiet uz e-pastu ar norādi \"asistente/sekretāre\".
E-Pasts pieteikumiem: anastasija@dentalart.lv
Tālr. uzziņām: 22176007

Zobārsts(-e)

Vajadzīgs augstas kvalifikācijas zobārsts(-e) pastāvīgam darbam Rīgas centrā.

Sūtiet savu CV uz norādīto e-mail adresi ar norādi \"zobārsts(-e)\" vai zvaniet.

Zobu higiēnists(-e)

Vajadzīgs sertificēts zobu higiēnists(-e) pastāvīgajam darbam Rīgas centrā.
Sūtiet savu CV uz norādīto e-mail adresi ar norādi \"higiēnists(-e)\" vai zvaniet.

Zobārsta asistents/-e

Vajadzīgs sertificēts zobārsta asistents(-e) pastāvīgam darbam Rīgas centrā. Pienākumi: veikt dezinfekcijas un sterilizācijas pasākumus zobārstniecības kabinetā, veikt asistenta darbu, strādājot ar zobārstu manipulāciju laikā, uzkopt kabinetu.

Sūtiet savu CV uz norādīto e-mail adresi ar norādi \"zobārsta asistente\" vai zvaniet.

Kontakti

Adrese

Skolas iela 34 - 14 Rīga

Telefons

67278933 29207418
E-pasts
info@dentalart.lv

Mājas lapa

Rekvizīti

Juridiskā adrese

Andreja Saharova iela 20-38 Rīga LV-1021

PVN nr.

Reģistrācijas nr.

40003995726

Bankas konts

LV85UNLA0050013242731
UNLALV2X
A/S SEB Banka
Atstāt ziņu/jautājumu
Vārds
Uzvārds
E-pasts*
Telefons
Ziņojums*
Autonomās saules paneļu sistēmas Elektropreces internetveikals AC tipa kontaktori katalogs Noplūdes strāvas automāti Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi Продаем Станки, оборудование Slodzes atvienošanas slēdži Станки, оборудование, линии производства линия сортировки бревен бу For sale used equipment, production line Ražošanas procesu automatizācija Siltuma releji AC tipa kontaktoriem Automātiskie slēdži 10kA, automāti Reaktīvās jaudas kondensatori Reaktīvās jaudas kontrolieris Industriālā automātika Jaudas atvienošanas slēdži Ražošanas automatizācija Пилорама ARI бу купить Kontaktori, releji Молочные продукты оптом Plafonlampas, LED gaismekļi Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas Strāvas automāti Dabas dziedniecība Пеллетное оборудование, линия Kondensatori
davanas grāmatvedības pakalpojumi Interjera dizains remonts vizītkartes reklāma Dizains vārti kāpnes plakāti bukleti transports grāmatvedība loģistika PROJEKTĒŠANA celtniecība uzlīmes durvis juridiskie pakalpojumi būvniecība Poligrāfija serviss Mēbeles žogi konsultācijas kravu pārvadājumi