Pašnodarbinātā persona Andris Veliks

Interneta saites
Apraksts
Sveicināti, godājamais biznesmeni!
Mani sauc Andris. Esmu no Ķekavas.

Lielāko daļu savas dzīves esmu strādājis algotā darbā. Pēc izglītības esmu menedžeris ar valsts pārvaldes maģistra papīru grāmatplaukta aktvilktnē, taču kopš 2009. gaa darobojos dažādos biznesos, klasisko Herbalife ieskaitot.
Vēlos padalīties ar saviem iespaidiem saistībā ar projektu Phenom platform, kurš man ļoti īsā laika periodā ir ienesis ļoti labus papildus ienākumus manā budžetā un turpina tos ienest pastāvīgi 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, neatkarīgi no tā, ko konkrētajā brīdī daru, strādāju, mācos, rokos pa dārzu vai atpūšos.

Par šo iespēju man pastāstīja mans paziņa, kura paša piemērs mani ātri vien uzrunāja.

Kādā pirmsjāņu nedēļā man piezvanīja mans paziņa, lai apjautātos kā man klājas, kādi panākumi biznesā, kuru pašlaik attīstu un paplašinu un vai esmu atvērts jaunām idejām par peļņas iespējām, kuras nekādā ziņā netraucēs manam esošajam biznesam.

Zinot to, ka esmu inovāciju tehnoloģiju un gadžetu piekritējs, produkts viennozīmīgi ir pieprasīts tirgū un niša ir brīva, kā arī izvērtējot visus par un pret, pieņēmu lēmumu un teicu -Jā!

Projektā startēju šī gada 14. jūnijā sākotnēji ar nelielu investīciju, lai pārliecinātos, kā tas darbojas un vai produkts attaisnos gaidīto, jo iepriekšējā pieredze ir bijusi dažāda un ne no tām labākajām taču.

Biju patīkami pārsteigts un gandarīts, kad pirmās nedēļas laikā biju atpelnījis jau vairāk kā trešo daļu no investētajiem līdzekļiem.

Jau pirmā mēneša laikā tikai ar produktu vien biju atpelnījis sākotnējo investīciju un biju plusos, kā arī lielāko daļu nopelnītās naudas pārskaitījis uz savu kontu, kuram ir piesaistīta maksājumu karte, ar kuru varu norēķināties veikalos un iepirkties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu no jebkura bankomāta.
Esmu ļoti pateicīgs, ka mans paziņa mani uzrunāja un deva šo unikālo iespēju. Beidzot esmu atradis projektu, kur pelna absolūti visi, neatkarīgi no katra budžeta iespējām, turklāt esmu gandarīts dalīties ar savu pieredzi un rezultātiem, jo ienākumus saņemu katru dienu!

Andris Veliks

WEB: https://veliks.weebly.com/
Taplinks latviski: https://taplink.cc/andris.veliks
Taplinks krieviski: https://taplink.cc/andrisveliks
Uzņēmuma sludinājumi
Atslēgas vārdi
Darba laiki
Pirmdiena no līdz
Otrdiena no līdz
Trešdiena no līdz
Ceturtdiena no līdz
Piektdiena no līdz
Sestdiena no līdz
Svētdiena no līdz

Kontakti

Adrese

Gaismas iela 19 korpuss 15 Ķekava LV2123

Telefons

+37129196580 +37129196580
E-pasts
veliks@nlstar.com veliks@outlook.lv

Mājas lapa

Rekvizīti

Juridiskā adrese

Gaismas iela 19, korpuss 15, dzīvokis 17 Ķekava LV2123

PVN nr.

Reģistrācijas nr.

09046413101

Bankas konts

LV25HABA0551001744306
HABALV22
SWEDBANK AS
Atstāt ziņu/jautājumu
Vārds
Uzvārds
E-pasts*
Telefons
Ziņojums*
Autonomās saules paneļu sistēmas Elektropreces internetveikals AC tipa kontaktori katalogs Noplūdes strāvas automāti Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi Продаем Станки, оборудование Slodzes atvienošanas slēdži Станки, оборудование, линии производства линия сортировки бревен бу For sale used equipment, production line Ražošanas procesu automatizācija Siltuma releji AC tipa kontaktoriem Automātiskie slēdži 10kA, automāti Reaktīvās jaudas kondensatori Reaktīvās jaudas kontrolieris Industriālā automātika Jaudas atvienošanas slēdži Ražošanas automatizācija Пилорама ARI бу купить Kontaktori, releji Молочные продукты оптом Plafonlampas, LED gaismekļi Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas Strāvas automāti Dabas dziedniecība Пеллетное оборудование, линия Kondensatori
PROJEKTĒŠANA serviss transports celtniecība kāpnes grāmatvedības pakalpojumi plakāti Poligrāfija durvis vārti reklāma loģistika konsultācijas remonts Dizains uzlīmes juridiskie pakalpojumi žogi grāmatvedība davanas kravu pārvadājumi būvniecība Mēbeles vizītkartes Interjera dizains bukleti