SIA Amaija - grāmatvedība un finanses

Interneta saites
Elektropreces internetveikals
Personāla audits, personāla atlase
AC tipa kontaktori katalogs
линия сортировки пиломатериалов бу
Balsojums par referendumu
Kundalini jogas nodarbības
Noplūdes strāvas automāti
Koka logi un durvis
Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi
Продаем Станки, оборудование
Slodzes atvienošanas slēdži
Die Analogkäse
仿制奶酪
Станки, оборудование, линии производства
Kazu siers
PVC logi, plastmasas logu izgatavošana
Datori, datortehnika
линия сортировки бревен бу
For sale used equipment, production line
Ražošanas procesu automatizācija
Siltuma releji AC tipa kontaktoriem
Latvijas karte
Ceļojumi grupām
Automātiskie slēdži 10kA, automāti
Reaktīvās jaudas kondensatori
Reaktīvās jaudas kontrolieris
Industriālā automātika
Metināšanas iekārtas, aparāti
Jaudas atvienošanas slēdži
Ražošanas automatizācija
Ūdens maisītāji vannas istabai
Kasvuhoone
Пилорама ARI бу купить
Kontaktori, releji
Datoru remonts
Atpūtas vieta, kempings, sporta svētki
Молочные продукты оптом
Szklarnie
Kasvihuone
Led spuldzes, krāsainās ar pulti.
Limfodrenāžas masāža
Laika ziņas
Plafonlampas, LED gaismekļi
окорочный станок
Socionika
Sapņu tulks
Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas
Used woodworking machinery
Piena pulveris vairumtirdzniecība
Gids Toskānā
Eko wełna celulozowa
Conveyor system
Strāvas automāti
Русский гид по Флоренеции
Оптовая торговля продуктами питания в России
Krīzes centrs
Dabas dziedniecība
Пеллетное оборудование, линия
Kondensatori
Apraksts
Firma "Amaija grāmatvedība un finanses" dibināta 2008. gadā. Tās galveno komandu veido cilvēki, kuri izveidoja bērnu preču vairumtirdzniecības firmu "Amaija". 2007. gadā to iegādājās viens no pasaulē lielākajiem bērnu pārtikas ražotājiem "Nutricia International B.V.". Pirms darījuma auditu firmā veica pasaulē augsti vērtētas auditorkompānijas, sadarbība ar kurām deva lielu grāmatvedības pieredzi.

Šo pozitīvo un kompetento potenciālu mēs tagad izmantojam, piedāvājot grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem, ārstu praksēm, slimnīcām un juristu birojiem.

Lai to darītu profesionāli, ir veiktas investīcijas modernu tehnoloģiju un programmu iegādei, ir izveidota sadarbība ar mūsu valsts vadošajiem ekspertiem ekonomikas un nodokļu jomā.

Pareizi organizēta grāmatvedība, kas sniedz operatīvu un kvalitatīvu analīzi ir būtisks nosacījums konkurētspējai. Vislabāk to var nodrošināt tikai profesionāli sertificēti grāmatveži, kuriem pašiem ir uzkrāta finansiāli veiksmīga uzņēmējdarbības pieredze. Firma Amaija Jums piedāvā tieši šādu pakalpojumu. Tā ir reta un vērtīga iespēja Latvijas apstākļos.

Izvēlēties augstu pakalpojuma kvalitāti par vislabāko cenu ir sociāla atbildība, lai mūsu valsts ekonomika būtu konkurētspējīga.Varat būt pārliecināti, ka kopā ar firmu Amaija šis mērķis tiek sasniegts.

Maksājiet par uzņēmuma grāmatvedības uzturēšanu tikai fiksētu summu mēnesī, un esiet pārliecināti, ka Jūsu finanses atrodas vislabāko profesionāļu rokās. Jums nav jāveic valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas un iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksājumi par grāmatvedi, nav jāseko grāmatvedības un nodokļu likumdošanas izmaiņām, nav jātērē nauda atbilstošas programmatūras iegādei. Mūsu darbinieki regulāri apmeklē Latvijā notiekošos kursus un seminārus par grāmatvedības un nodokļu likumdošanas izmaiņām mūsu valstī.

Mēs uzņemamies pilnu atbildību par Jūsu grāmatvedības uzskaites pareizību, precizitāti un sadarbību ar valsts ieņēmumu dienestu.

Attālinātās pieslēgšanās iespējas ļauj ar klientu strādāt operatīvi visā valsts teritorijā.
Atslēgas vārdi
Nozares

Kontakti

Adrese

Brīvības iela85-8 Rīga LV-1010

Telefons

+371 67898243 +371 29251687 +371 67898243
E-pasts
amaija@amaija.lv

Mājas lapa

Rekvizīti

Juridiskā adrese

Brīvības iela 85-8 Rīga LV-1001

PVN nr.

Reģistrācijas nr.

40103199680

Bankas konts

LV32HABA0551022963124

Swedbank
Atstāt ziņu/jautājumu
Vārds
Uzvārds
E-pasts*
Telefons
Ziņojums*
Elektropreces internetveikals AC tipa kontaktori katalogs линия сортировки пиломатериалов бу Balsojums par referendumu Noplūdes strāvas automāti Plafonlampas, LED virsapmetuma paneļi Продаем Станки, оборудование Slodzes atvienošanas slēdži Die Analogkäse 仿制奶酪 Станки, оборудование, линии производства линия сортировки бревен бу For sale used equipment, production line Ražošanas procesu automatizācija Siltuma releji AC tipa kontaktoriem Automātiskie slēdži 10kA, automāti Reaktīvās jaudas kondensatori Reaktīvās jaudas kontrolieris Industriālā automātika Jaudas atvienošanas slēdži Ražošanas automatizācija Ūdens maisītāji vannas istabai Пилорама ARI бу купить Kontaktori, releji Молочные продукты оптом Plafonlampas, LED gaismekļi окорочный станок Ražošanas iekārtas, kokapstrādes līnijas Strāvas automāti Dabas dziedniecība Пеллетное оборудование, линия Kondensatori
būvniecība durvis remonts reklāma žogi PROJEKTĒŠANA Mēbeles Poligrāfija konsultācijas serviss uzlīmes bukleti transports kāpnes Dizains loģistika celtniecība grāmatvedība grāmatvedības pakalpojumi davanas Interjera dizains vizītkartes juridiskie pakalpojumi plakāti kravu pārvadājumi vārti